آخرین
صفحه اصلي > اخبار نهاد 
اخبار > معرفی دکتر کاظمی بعنوان سرپرست جدید پردیس شهید هاشمی نژاد
 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست جدید پردیس شهید هاشمی نژاد

معرفی دکتر کاظمی بعنوان سرپرست جدید پردیس شهید هاشمی نژاد

 

 

 

 

باحضوردکتر قنبری، معاون امور دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور،دکترکاظمی به عنوان سرپرست جدید پردیس شهید هاشمی نژاد معرفی و از زحمات دکتر سرسرابی دردوران تصدی مسئولیت این پردیس تقدیر شد.معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان ابراز داشت: دانشگاه فرهنگیان بر پایه واژه فرهنگ استوار است که قرار است رشد دینی، اخلاقی، ادبی، علمی، هنری ایجاد کند و همه اینها در دانشگاه فرهنگیان اتفاق می افتد .وی با بیان اینکه رسالت دانشگاه فرهنگیان به سمت حیات طیبه ترسیم شده است و باید دانشجویانی را تربیت کنیم که منتقد، شجاع و نکته سنج و پرسشگر باشند، افزود: دانشجو باید با نشاط باشد انسان توانا می تواند دانش آموز توانمند تربیت کند.دکترقنبری در بخش دیگری از سخنانش گفت: باید به سمت تربیت نسلی امیدوار ، محقق و توانمند و با برنامه تلاش کنیم و شکر نعمتهای موجود را بجای آوریم. سطح دانشگاه فرهنگیان باید عالی باشد و و با وجود 98 شعبه و 65000 دانشجو با ماموریت تربیت نیروی انسانی گل سرسبد نظام تربیت آموزش و پرورش تلقی گردد.

حجت الاسلام جودکی اراکی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی با تقدیر و تشکر از زحمات سرکارخانم دکترسرسرابی در دوران مدیریت پردیس شهیدهاشمی نژاد و آرزوی توفیق برای خانم دکترکاظمی با اشاره به آیه شریفه (( و تلک الایام نداولها بین الناس و لیعلم الله الذین آمنوا و یتخذمنکم شهداء والله لایحب الظالمین)) گردش و تغییر در پست ها و مناصب را امری طبیعی قلمداد نمود و مسئولیت گسترده تصدی این پست ها را یادآور شد. مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی مقام و جایگاه در نظام اسلامی را ارزشی بزرگ و توفیق از جانب خداوند دانست که به تعبیرامیرالمومنین نباید در آن به دیده طعمه نگریست بلکه امانتی از سوی خدای تبارک و تعالی بوده و باید پاسخگوی این امانت و مسئولیت الهی بود (( ان عملک لیس لک بطعمه و لکنه فی عنقک امانه ))

حجت السلام و المسلمین جودکی اراکی خاطرنشان کرد در زمانی به سر میبریم که حکومت اسلامی در ایران با رشادت و شهادت هزاران تن از عزیزترین جوانان و جوانمردان این مرز و بوم تشکیل شده و همه ما مدیون خون شهیدان هستیم و باید در مسئولیت های خود همیشه به یاد داشته باشیم دین و مکتب اهل بیت علیهم السلام محور و رویکرد اصلی در اقدامات و تلاش های ما قرار گیرد و در دانشگاه فرهنگیان به صورت خاص  تعلیم و تربیت اسلامی ملاک عمل واقع گردد. ایشان با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی خطاب به سرپرست جدید پردیس شهید هاشمی نژاد گفت :
این خدمت مایه افتخار است اما باری سنگین محسوب می گردد که برای رساندن آن به سرمنزل و ادای این امانت ، ایمان و توکل به خدا و توسل به اهل بیت عصمت و طهارت در کنار ولایتمداری و مدیریت جهادی رمز موفقیت شما خواهد بود. وی افزود:  در هر سمتی که باشیم باید به فکر روز رفتنمان از دنیا باشیم و این توفیق را که در حکومت دینی این رسالت را به عهده داریم قدر بدانیم.

دکتر مجتبوی سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان نیز  ضمن تقدیر از زحمات دکتر سرسرابی و آرزوی توفیق  برای ایشان که به افتخار بازنشستگی نایل آمده اند. گفت: پس از دانشگاه های مادر، دانشگاه فرهنگیان مطرح ترین مرکز آموزشی استان است.

دکترسرسرابی  نیز با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته در طول تصدی سرپرستی پردیس شهید هاشمی نژاد ضمن اشاره به این نکته که دانشجوی همین پردیس بوده و امروز با عنوان ریاست پردیس بازنشته شده اند، گفت: اگر دوباره بخواهم مسیرم را انتخاب کنم باز هم همین مسیر را بر میگزینم. وی همچنین گفت: با وجود مشکلات بسیار و کمبود بودجه و پذیرش 1600 دانشجو ، با همدلی وهمیاری وهمکاری مجموعه همکاران امور با کمیت وکیفت مطلوبی انجام پذیرفته است.

دکتر صدیقه کاظمی نیز به عنوان سرپرست جدید پردیس شهید هاشمی نژاد طی سخنانی کوتاه با ذکر این مطلب که با  حمایت مسئولین وهمراهی همکاران ان شاءلله این مسیر پیشرفت را با تمام تنگناها وچالش های موجود ادامه خواهیم داد،گفت نام شهید هاشمی نژاد، مسئولیت ما در این پردیس خطیر تر و راهبردی تر می کند.

در پایان  مراسم لوح سپاس از سوی دکتر مهر محمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان به دکترسرسرابی  اهدا و حکم دکتر کاظمی نیز به عنوان سرپرست جدید  پردیس شهید هاشمی نژاد به ایشان ابلاغ گردید.


١٥:٠٢ - سه شنبه ١٦ تير ١٣٩٤    /    عدد : ٤٤٥٣٠٠    /    تعداد نمایش : ٤٤٩٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

آمار بازديد
 بازديد كننده اين صفحه: 138709
 بازديد كننده امروز: 3
 كل بازديد كنندگان: 376075
 زمان بارگزاري: 0.60 ثانيه
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
اوقات شرعی
دسترسی

http://samim.nahad.ir/uploads/613_4418_1421323138446_vorood.gif

http://samim.nahad.ir/uploads/mahsolatfarhangi.png
http://samim.nahad.ir/uploads/amoozeshmajazi.png
 alt=